Maandelijks archief: september 2025

Geheim agenten vertellen uitgebreid over valse vlag aanslagen in West-Europa (Operation Gladio)

Een diepgaande documentaire over psychologische oorlogsvoering. In dit derde deel uit de documentaire serie van Counter Intelligence – Shining a Light on Black Operations vertellen oud geheim agenten uitgebreid over het fenomeen van valse vlag aanvallen.

In de inleiding komt voorbij hoe psychologische oorlogsvoering al werd toegepast in het verre verleden door o.a. Alexander de Grote en Genghis Khan. Daarna wordt er ingegaan op valse vlag plannen zoals Operation Northwoods en valse vlag operaties zoals Operation Gladio. Vooral Operation Gladio is interessant omdat het slachtoffer van deze valse vlag operaties voornamelijk West-Europese burgers waren.

12901177_831508396977667_8044647055858211595_o

Definitie van clandestien: Bedekt, Illegaal, In het geheim, ongeoorloofd.

In de decennia na de Tweede Wereldoorlog pleegden geheime diensten van eigen landen in samenwerking met geheime diensten van ‘bevriende naties en organisaties’ zoals o.a. de VS, Israël en de NAVO succesvol aanslagen op West-Europese burgerdoelen en politici. Deze aanslagen/moorden werden via de mainstream media toegeschreven aan communistische extremisten om zo een extern vijandbeeld bij de bevolking te scheppen. Dit werd gedaan om Europa en Rusland tegen elkaar op te zetten ten voordele van de VS. Deze strategie werd toendertijd bij de uitvoerende geheime diensten ook wel – The Strategy of Tension – genoemd. Lees verder

Overzicht van meer dan 100 jaar aan valse vlaggen van Zweden tot aan de Verenigde Staten

De Valse Vlag aanslagen volgen elkaar momenteel in rap tempo op. Het lijkt erop dat de gehoorzaamheid van de gewone mensen aan de huidige heersende klasses sterk aan het afnemen is. Een begrijpelijke psychopatische reactie van de status quo is dan ook het heimelijke geweld op te voeren om de gewone mensen via angst, intimidatie en verdeeldheid weer onder de duim te krijgen.

13321767_10154471286831412_3063429468093915109_n

Een valse vlag aanslag betekent niet dat iets nep is en dat er geen echte mensen doodgaan. De zieke waarheid is dat bij een valse vlag aanslag mensen worden opgezet om te sterven voor een verborgen politieke agenda. Tijd om wakker te worden!

Het is daarom des te belangrijker om zelf goed te begrijpen dat valse vlaggen al honderden jaren door psychopathische heersende klassen werden en worden gebruikt om op angst gebaseerde controle te verkrijgen over grote groepen mensen.

Over bijna de hele wereld zijn valse vlaggen toegepast en zolang deze strategie werkt zullen ze worden blijven gebruikt. Ook vandaag de dag zijn er bepaalde groepen die zich van valse vlaggen bedienen om zo mensen bang te maken en tegen elkaar op te zetten om zo de controle die ze over mensen hebben verkregen te behouden en waar mogelijk uit te breiden.

In dit filmpje van 6 minuten van the Corbett report, komt een helder en duidelijk overzicht voorbij van valse vlaggen in de laatste eeuwen. Van Zweden, Japan, Rusland en Israël tot aan de Verenigde Staten, Syrië en Iran.

Lees verder

Creating Israel: Terror in the Middle East – Wat voor krachten zaten er achter de oprichting van Israël?

Een interessant documentaire over de krachten achter de vorming van Israel. O.a. De Rothschilds en de Joodse maffia uit de VS tijdens de drooglegging worden genoemd.

In deze twee boeken staat een boel volledig gedocumenteerd, met jaartallen, namen, rugnummers, connecties, etc.

Klik op de afbeelding om deze boeken bij Bol te bestellen.

Lees verder